kkk
blank

Kadir Alkan

Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen ve CMC Cat Mondiale Dünya 2. Türk Milli Takım Üyesi Kadir Alkan tarafından verilen uygulamalı seminerde, saç kesiminde dikkat edilmesi gerekenler, anatomik saç kesimi ve müşteri ilişkileri gibi konular anlatıldı. Elazığ Belediyesi Kültür Merkezin verilen seminere Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu ve çok sayıda hizmet veren erkek kuaför katıldı.
Oda olarak erkek kuaförlere yönelik bir etkinlik düzenlediklerini ifade eden Elazığ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, meslektaşları için hayırlı olmasını dilediğini ve bu tür etkinliklere devam edeceklerini söyledi.
Misyonu olarak bir şeyleri öğretmek hayat prensibi olduğunu belirten CMC Cat Mondiale Dünya 2. Türk Milli Takım Üyesi Kadir Alkan, “Işık doğudan doğduğu için ilk önce doğudan başlamak istedim. Başkanım mesleğimize güvenip davet etti. ‘Burada meslektaşlarımıza güzel şeyler yapmak istiyoruz. Sende taşın altına elini sokar mısın’ dediler. Bende kesinlikle deyip kabul ettim. Meslektaşlarıma ne öğretebilirsem bu benim için bir kardır dedim. Bu yüzden Elazığ’a geldim. Onlarda bize doğunun misafirperverliğini sonuna kadar gösteriyorlar. Burada gösterdiğimiz eğitimde anatomik saç kesimi öğretiyoruz. Ben bu işi bilimsel olarak yapan Türkiye’de ender kişilerdenim. Bu işi yaymak istiyoruz. Doğudakilerin de Batıdakilerin de bu anatomik kesimi öğrenmesini istiyorum. Aynı zamanda salon yönetimi ve müşteri ilişkileri gibi eğitimler de veriyoruz” dedi.