kkk
blank

Kadir Alkan

Conferderation Mondiale Coifferure (CMC) ve Es Kuaförler Derneği Başkanı Mustafa Ceylan, Türkiye’yi temsilen ekibi ile birlikte İtalya’nın Napoli kentinde Hair and Beuty Congress kapsamında yapılacak olan bir dizi etkinliğe katılacak.
Mustafa Ceylan, Eskişehir’den Sedef Erenler ve Tuncay Gitgör, Aykut Kızılçay ve Türkan Ceylan’ın da katılacağı etkinliğe, İstanbul’dan Yasin Küçüközer, Mahmut Gencer, Kadir Alkan; Isparta’dan Osman Balcı katılacak. Kuaförler, 4 gün sürecek festivalde saç yarışmaları, makyaj, renklendirme, gelin saçı, topuz gibi dallarda yarışacaklar. Erkek kuaförlerin de renklendirme, kesim dallarında yarışacak. Festivale Eskişehir’den alanında usta arkadaşlarla birlikte katılmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen CMC Türkiye Başkanı Mustafa Ceylan, İtalya’daki festivalin genç kuaförlerin mesleki kariyerlerinde dönüm noktası olacağını söyledi.
Bu şova katılacak olan tüm kuaförler, İtalya yolculuğu öncesinde Eskişehir’de Salon De Coiffeure’de buluşarak prova yaptı. Eskişehir’de olmaktan mutluluk duyan kuaförler şimdiden çok heyecanlı olduklarını ve derece alarak yurda dönmek istediklerini belirttiler.