kkk
blank

Ankara

Randevu

Salon Sorumlusu: Enver Tosun

Adres:Kızılırmak, Ufuk Üni. Cad. No:11 A 9/b Çankaya/Ankara

Randevu Tel: 0506 854 8605

Kadir Alkan Hair Artist Ankara Erkek Kuaför Salonu, dalında eğitim almış donanımlı personelleri ile kafa ve yüz şeklinize uygun kişiye özel Anatomik Saç Kesimi servisini, siz misafirlerimize sunmaktadır. Mesleğiniz, giyim kuşamınız ve toplumdaki statünüzü göz önünde bulundurarak verilen diğer hizmetlerimiz de aşağıda yer almaktadır.
Anatomik saç kesimi ve sakal tasarımı, fön, silindir saç düzleştirme, keratin düzleştirme, keratin yükleme, saç bakımı, perma, gri boya, pigmentasyon, kaş tasarımı, manikür, pedikür, ağda, cilt bakımı servislerimizle tek kullanımlık ürünler ve dünyanın en iyi markaları ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Amacımız şehrimiz Ankara en iyi erkek kuaförü olarak sizleri salonumuzda adeta evinizin rahatlığında ağırlamaktır. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz

Yorum Ekle
1
2
3
4
5
Gönder
     
İptal

Bu Salon için Yorum Ekle

Kadir Alkan Ankara
Ortalama Puan:  
 6 yorumlar
:Rıdvan YILDIRIM onKadir Alkan Ankara
Geldim bir hüsran. Çıktım bir boran

Mekana geldim koltuğa oturduğumda kendime baktım birde Enver beyin sihirli ellerinden sonra baktım kendi kendime çağ atladığımı gördüm o kadar yani

:Yusuf çevik onKadir Alkan Ankara
Harika ekip

Harika bir ekip çok sıcak bir ortam başta saçlarım için Batuhan beye kaşlarım için buse hanıma ilgileri için bütün ekipe teşekkür ederim:)))

:Bedrettin Karakaya onKadir Alkan Ankara
Batuhan kraldır

Efsane bir ortam. Batuhan kardeşimle saç kestirmeye yeniden kendime zaman ayırmaya karar verdim. Saç stili makas tutuşu efsane bir insan. Muazzam bir ortam efsane bir iletişim ve güler yüz var.

:Munur kaplan onKadir Alkan Ankara
Harika

İlgi kalite

:Burak pehlivan onKadir Alkan Ankara
Harikasınız

Salon gerçekten harika ve Ankara’da saçlarımı kime emanet edicem diye düşünürken sizi buldum ve harika bir saç kestirdim tekrardan teşekkür ederim ellerinize sağlık 🙏❤️

:Bedrettin OR Kadir Alkan Ankara Şubesi onKadir Alkan Ankara

Merhabalar , Ankara da Kadir Alkandan Batuhan Bey'e randevu aldım. şimdiye kadar çoğu kuaförü beğenmezdim anca Batuhan'la tanışasıya kadar. Özenle kafa anatomisini çıkartarak şimdiye kadar kimsenin oluşturamadığı saç modelini oluşturdu. genç dinamik işinde efsane başarılı. güler yüzlü sıcak kanlı tam bir aile havası oluşturdu. kendisine buradan teşekkürlerimi sunarım. efsane makas ustası Batuhan:)